Дитячі фотосесії - практичні поради

Фотографія сьогодні, безперечно, досить розвинена сфера. Адже сучасні технології дозволяють робити безліч знімків, не витрачаючи значних коштів. Після перегляду відзнятого матеріалу можна залишати лише найкращі кадри. Фіксація цікавих моментів життя необхідна, адже приємно буде подивитися на себе та своїх близьких через певний період часу. Особливо це стосується періоду раннього дитинства. Адже саме в цей час діти по-особливому цікаві і милі. Та й вони себе не в змозі пам'ятати у такому віці. Тому фото дитячі зробити просто необхідно. Але є свої нюанси у фотографуванні малих дітей. Спробуємо їх описати.

Перш за все, будь-яка фотографія повинна бути природною. Деколи бувають трохи невдалі кадри, проте, це в майбутньому зможе повноцінно відтворити минулі спогади. Також не варто надто сильно редагувати фото. Тому що фотографія відображає певний момент життя. Найкраще, коли вона буде максимально природною. Доведення її до «глянцевого блиску» - не завжди доречно.

Особливу роль відіграють додаткові аксесуари. У нашому випадку, це улюблені іграшки малюка. Адже досить часто вони асоціюються з приємними спогадами. Погодьтеся, приємно буде дивитися ці фото, коли дитина виросте. Крім того, іграшки допоможуть розкритися дитині, вона стане більш розкутою. Можна експериментувати, робити постановочні кадри, а також на природі, головне, щоб фотографія була щирою і природною.

Щоб отримати максимально цікаві знімки, пропонуємо вашій увазі кілька порад:
1. Фотографувати потрібно багато. Сучасна цифрова техніка це дозволяє, тому не варто економити кадри. Потім буде з чого обрати найкраще.
2. Потрібно намагатися вловити яскраві риси характеру дитини. Як вже зазначалось, найкраще у цьому можуть допомогти іграшки. Адже граючись ними, дитина показує себе такою, якою вона є насправді. Найкраще фотографувати непомітно, тоді фото вийде природним.
3. Звертайте увагу на дрібниці. Дуже часто фото можуть зіпсувати певні посторонні речі. Наприклад, стовп, який ніби росте з голови дитини. Звісно, це дуже псує загальне враження від фотографії.
4. Акцентуйте увагу на деталях. Звісно, дітки дуже милі в цілому, але не варто нехтувати зйомкою окремих частин тіла. Наприклад, з допомогою функції макрозйомки можна фокусуватися на пальчиках, ніжках, губках та інших частинках. Для цього потрібно, щоб малюк був максимально спокійний. Найкраща пора — тиха година.
5. Ловіть моменти в русі. Малюки дуже енергійні створіння. Не слід думати, що всі фото вийдуть розмитими. В першу чергу необхідно затиснути до половини кнопку спуску. Це пришвидшить роботу камери, що в кінцевому результаті дасть необхідну фіксацію моменту.
Ще один варіант — в момент зйомки пробувати переміщувати камеру, залишаючи в центрі кадра дитину. Ефект буде цікавим — діти вийдуть чітко, але фон буде розмитим.
6. Враховуйте світловий аспект. Найкраще, звісно, робити фото з природним світлом, не використовуючи спалах. Особливо цікаві кольори виходять на вулиці, під час світанку та заходу сонця. Також слід враховувати тіні на обличчі.
7. Пробуйте різні ракурси. Цікаві знімки виходять, якщо пробувати фотографувати під різними кутами. Не слід обмежуватися лише фотографуванням на рівні свого зросту. Слід пробувати робити фото на рівні зросту дитини, або взагалі із землі.
Не бійтеся пробувати крупні плани, адже саме на таких фото найкраще відображається та чи інша емоція.

Якщо ви хочете отримати професійні якісні знімки, пропонуємо свої послуги. Дитячі фотосесії — це найкращий спосіб зафіксувати найцінніші моменти дитинства та зберегти їх для майбутнього перегляду, отримуючи приємні емоції.