Весільне відео — яке краще обрати?

Весільна церемонія — яскраво насичена подія, яка повинна запам'ятатися молодятам на все життя. Ключову роль у фіксації цих моментів відіграє весільне відео. Однак виникає багато питань щодо того, якого відеооператора обрати. В інтернеті існує безліч пропозицій щодо надання послуг зйомки урочистих подій. Основний момент, який може спантеличити — це різноплановість портфоліо відеоператорів. Тому спробуємо розібратися, які існують види весільного відео.

Основний вид подачі відеоматеріалу з весіль — це весільні кліпи. Зручність їх полягає в тому, що вони передають лише кульмінаційні епізоди весілля, тому тривалість такого ролика складає кілька хвилин. Однак, тут слід звернути увагу на те, що в таке відео не вийде вмістити багато матеріалу. Звісно, багатьом хочеться мати повнішу версію подій, які відбувалися під час весілля. Це не означає, що той чи інший формат поганий. Це справа смаку і бажань.

Існують кілька видів весільного відео:
- кліповий монтаж. Тривалість такого відео складає не більше 5 хвилин, в ідеалі 3,5 хв, адже доведено, що саме стільки часу триває найбільша концентрація уваги. Для створення такого ролика потрібно обрати відповідний спосіб зйомки. Хоча можна монтувати і зі звичайного репортажного відео, проте ефект буде дещо іншим. Для цього типу зйомки найкраще використовувати DSLR камеру, адже вона розширює можливості для відеооператора. У кінцевому випадку ви отримуєте цікавий продукт, який зацікавить не лише наречених і гостей, а навіть посторонніх;
- короткий весільний фільм. Займає 15-20 хв. Найбільш вдалий формат з точки зору інформативності і насиченості подій. Тут уже можна вільно обирати найяскравіші моменти весілля, монтувати їх, як того забажає відеооператор. Це не просто набір кадрів, а логічно пов'язані між собою епізоди, які вишикувані в хронологічному порядку. Цей формат найкраще підходить для перегляду через деякий час для відтворення у голові тих яскравих моментів;
- весільний фільм тривалістю 40-60 хв. Золота середина між коротким і довгим фільмом. Відрізняється більшим наповненням, зокрема, можливі вставки певних подій. Наприклад, цитати гостей, епізоди з вінчання тощо. Такий фільм будуть переглядати в першу чергу молодята, оскільки стільки часу на себе їм дивитися цікавіше, ніж постороннім;
- весільний фільм тривалістю 90 хв. Найбільш поширений формат, особливо серед середньостатистичних людей, оскільки заплативши за послуги відеооператора, вони хочуть мати повноцінне відтворення подій. Крім того, монтаж тут займає менше часу, оскільки він полягає у відкиненні лише нецікавих моментів. Звісно, такий формат нецікавий стороннім людям.
- весільний фільм тривалістю біля 3 годин. Фактично, монтажу як такого практично немає. Повноцінне відео усіх моментів. Звісно, переглядати таке відео повністю нецікаво, але такий формат виправданий лише низькою ціною.

Тому, обирати формат відео потрібно вам. А якщо вам потрібен відеооператор на весілля, звертайтеся до нас. Ми виконуємо професійну відеозйомку з допомогою сучасної дорогої апаратури. У кінцевому результаті, ви отримуєте гарно змонтоване відео, яке повертатиме вас до цієї приємної події знову і знову.